KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8559376
nr 855 9376
Etsning
Signerad Romney, 20/35, fjäril, motivets mått: 20x15
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 19:38:58
100 kr
300 kr
250 kr