KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6285303

nr 628 5303

Etsning

Signerad, Stad, 31x29

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 mars 2010
kl 18:07:56

3/3 22:26:30 1      100 kr
6/3 21:21:18 2      Vinnande bud