KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9592128

nr 959 2128

Etsning

signerad, EA-upplaga (konstnärens exemplar), 4/9, motivet: 47x36

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 maj 2015
kl 20:03:47