KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308033
nr 1230 8033
Etsning
Rosén, Stockholmsmotiv, signerad, -48. Motivet: 25x19
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:00:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Etsning
Läs mer om Stockholm
nr 1230 8033
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 21 januari 2019 |
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm