KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16569185
nr 1656 9185
Robert Thegerström
(1857-1919), Sverige
Etsning, Signerad, 5,5-6 cm, yttermått inklusive ram: 29x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 november 2024
kl 19:13:13
7/11 19:51:35
Robert Thegerström
Läs mer om Robert Thegerström