KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7063558

nr 706 3558

Raoul Dufy

(1877-1953), Frankrike

Etsning, Raoul Dufy, kvinna med snäcka, 20x14

Kondition: signerad i plåten

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 19:02:43

30/7 15:55:09 1      Vinnande bud

Raoul Dufy

Läs mer om Raoul Dufy