KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16416245
nr 1641 6245
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Stilleben. Signerad. Bildmått: 13x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:43:38
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz
nr 1641 6245
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 9 september 2024 |
Philip von Schantz