KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9741073

nr 974 1073

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), signerad 1953, 24x30

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 augusti 2015
kl 18:51:45

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz