KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308026
nr 1230 8026
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, "Kvastmakargatan”. Signerad, numrerad 46/100. Motivet: 28x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:32:56
15/1 11:08:39
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg