KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12308041
nr 1230 8041
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsning, Ekotemplet, Haga, 65/100, signerad, 1922,27x23
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:08:32
15/1 20:24:25
100 kr
21/1 16:36:21
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg