KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193065
nr 1419 3065
Nino Longobardi
(f. 1953), Italien
Etsning, Signerad, numrerad 30/60. Bildmått: 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Nino Longobardi, italiensk konstnär född 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:26:43
200 kr
500 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr