KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13693261
nr 1369 3261
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
Etsning, Signerad, kvinna, 245/368. Motivet: 7x12 cm
Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:43:47
21/12 18:40:42