ART / Etchings etc / Etching 15307098
nr 1530 7098
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954). Signed, numbered 4/50, "Vaknande hus". Image dimensions: 16x25 cm, outer dimensions including frame: 53x42,
ETCHING, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 4/50, "Vaknande hus". Bildmått: 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
1000
SEK 600
Monday Mars 27 2023
at 20:33:18
26/3 20:34:28