KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14009242
nr 1400 9242
Helge Zandén
(1886-1972), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 13x13cm, yttermått inklusive ram: 43x42cm
Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:05:32
25/5 16:42:55
100 kr
31/5 19:00:01
Helge Zandén
Läs mer om Helge Zandén