KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14009242

nr 1400 9242

Helge Zandén

(1886-1972), Sverige

Etsning, Signerad. Motivet: 13x13cm, yttermått inklusive ram: 43x42cm

Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 maj 2021
kl 19:05:32

25/5 16:42:55 1      100 kr
31/5 19:00:01 2      Vinnande bud

Helge Zandén

Läs mer om Helge Zandén