KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16452010
nr 1645 2010
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 157/310, "Victoria", Kungsträdgården. Bildmått: 28x32 cm, yttermått inklusive ram: 45x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:39:11
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg