KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8474088
nr 847 4088
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Chelsea, signerad, provtryck 1929, motivets mått: 25x43
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:26:07
16/9 20:05:49
16 sep
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg