KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12066495
nr 1206 6495
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Skogsmotiv. Signerad, daterad 1944. Motivet: 16x14 CM
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:00:58
100 kr
200 kr