ART / Etchings etc / Etching 13658030
nr 1365 8030
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Gisèle Celan-Lestrange (1927-1991), France. Composition. Signed, numbered 12/30. Unframed. Sheet: ca 65, 5x50cm, liten vikskada i höger hörn (bladet).
ETCHING, Komposition. Signerad, numrerad 12/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 65,5x50cm
Condition: liten vikskada i höger hörn (bladet)
Gisèle Celan-Lestrange, French painter born 1927, dead 1991 .
300
SEK 200
Monday December 7 2020
at 19:26:29
100 kr
150 kr
Gisèle Celan-Lestrange
Read more about Gisèle Celan-Lestrange