KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8794659
nr 879 4659
Etsning
Georg von Rosen (1843-1923), Sverige. Signerad, numrerad 29/100, daterad 1900. Motivet: 31x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:55:48
Etsning
nr 879 4659
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 3 mars 2014 |