KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16003277
nr 1600 3277
Ewald Dahlskog
(1894-1950), Sverige
Etsning, Centralstationen. Signerad, daterad 1915. Bildmått: 52x75 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:04:19
600 kr
Ewald Dahlskog
Läs mer om Ewald Dahlskog
Ewald Dahlskog
Läs mer om Ewald Dahlskog
nr 1600 3277
Ewald Dahlskog
(1894-1950), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 26 februari 2024 |
Ewald Dahlskog