KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11031139

nr 1103 1139

Evert Lundquist

(1904-1994), Sverige

Etsning, Evert Lundquist (1904-1994), 14/50, signerad, 25x19

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 april 2017
kl 18:20:53

Evert Lundquist

Läs mer om Evert Lundquist