KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11031139
nr 1103 1139
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Evert Lundquist (1904-1994), 14/50, signerad, 25x19
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:20:53
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist