KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13051553
nr 1305 1553
Etsning
Efter Goya. Ej signerad. Motivet: 19x13 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:21:03
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr