KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13714071

nr 1371 4071

Colin Self

(f. 1941), Storbritannien

Etsning och färgakvatint. Signerad, numrerad 13/75, daterad 1968. Motivet: 70x55 cm

Colin Self, brittisk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:03:55

Colin Self

Läs mer om Colin Self