ART / Etchings etc / Etching 11543623

nr 1154 3623

Caroline Färnström

(f. 1951), Sverige

Caroline Färnström (b. 1951), Sverige. "Samlaren", signed and numbered 60/130, motivet: 21x16 cm,

ETCHING, "Samlaren", signerad och numrerad 60/130, motivet: 21x16 cm

Caroline Färnström, Swedish painter, born 1951.

Yes

800

SEK 300

Monday January 8 2018
at 18:54:40

3/1 21:01:19 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Caroline Färnström

Read more about Caroline Färnström