KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16406113
nr 1640 6113
Bror Marklund
(1907-1977), Sverige
Etsning, Ur serien "gycklare årsta torg". Signerade, ej numrerad. Bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x31 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:35:30
2/9 18:29:07
Bror Marklund
Läs mer om Bror Marklund
Bror Marklund
Läs mer om Bror Marklund
nr 1640 6113
Bror Marklund
(1907-1977), Sverige
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
måndag 2 september 2024 |
| 2/9 18:29:07 | 1 | Vinnande bud |
Bror Marklund