KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12374176
nr 1237 4176
Etsning
Börje Sandelin (1926-1970), Sverige. 32/35, flicka, signerad. Motivet: 16,5x12
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:44:33
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr