KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152099

nr 1615 2099

Birgitta Liljebladh

(f. 1924), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 64/310, daterad 1957. Bildmått: 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 49x38 cm

Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 april 2024
kl 18:06:41

22/4 15:57:51 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 apr

Birgitta Liljebladh

Läs mer om Birgitta Liljebladh