KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409344

nr 1740 9344

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Etsning, "En Julesverniad", Jules Verne. Signerad. Bildmått: 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:39:45

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund