KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9132013

nr 913 2013

Bent Holstein

(f. 1942), Danmark

Etsning, Bent Holstein (f. 1942), 52/100, signerad 82, bladets mått: 57x49

Bent Holstein, dansk målare född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 september 2014
kl 20:24:17

Bent Holstein

Läs mer om Bent Holstein