KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409062

nr 1740 9062

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Signerad, Stockholm. Bildmått: 20x29cm, yttermått inklusive ram: 34x45cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:37:08

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell