KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409062
nr 1740 9062
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, Stockholm. Bildmått: 20x29cm, yttermått inklusive ram: 34x45cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:37:08
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell