KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13601581
nr 1360 1581
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Kust. Signerad. Motivet: 15x19,5 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:58:09
15/11 10:26:14
16/11 18:54:21
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell