KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14332159

nr 1433 2159

Ã…sa Burman

(1953-2002), Sverige

Etsning, "Vattenhål?". Signerad, numrerad 28/100, yttermått inklusive ram: 34x33 cm

Åsa Burman, svensk bildkonstnär född 1953, död 2002.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 22 november 2021
kl 18:39:02

  • Tema
  • 22 nov

Ã…sa Burman

Läs mer om Ã…sa Burman