KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10668001

nr 1066 8001

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Lavards Anders, signerad, 15, 7x11, 7, Hjert&Hjert 168, Asplund 283

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 31 oktober 2016
kl 18:26:56

31/10 18:14:53 1      Vinnande bud

  • Klassiska

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn