MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Toilettebord 15597307

nr 1559 7307

Toilettebord

+ pall, rokokostil. Bredd: 114 cm. Djup: 41 cm, höjd: 140 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:03:00