KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9195030

nr 919 5030

Roger Risberg

(1956-2011), Sverige

Teckningar, Roger Risberg (1956-2011), 2 st, tusch, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galerie Bel´Art ur privat samling

Kondition: Smuts/fläckar

Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 oktober 2014
kl 19:41:58

16/10 13:36:12 1      Vinnande bud

Roger Risberg

Läs mer om Roger Risberg