KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15451030
nr 1545 1030
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Teckning, Kvinnostudie. Signerad. Bildmått: 47x31 cm, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Kondition: Fuktfläckar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:00:28
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald