MÖBLER / Skåp & hyllor / Dokumentskåp 8639502

nr 863 9502

Dokumentskåp

Ek, 1920-tal, på hjul, proveniens UD, längd: 35, djup: 37, höjd: 83

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 december 2013
kl 20:54:44