MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6536239
nr 653 6239
Vitrinskåp
sekelskifte, längd: 114, djup: 41, höjd: 173
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 19:35:27
550 kr
400 kr
800 kr
1.100 kr