MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 12487247
nr 1248 7247
Skrivbordsstol
England, Skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:43:46
300 kr
350 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr