FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5544572

nr 554 4572

CUPBOARD

Lenght: ()

Tidigt 1900-tal, längd: 73, djup: 42, höjd: 181

Condition: Normalt bruksslitage

100

SEK 2100

Monday November 24 2008
at 17:20:58