MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 6492608

nr 649 2608

Skåp

1700-tal, senare bemålat, längd: 93, djup: 36, höjd: 164

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 2 augusti 2010
kl 18:25:47

2/8 15:20:30 1      Vinnande bud