MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11299215

nr 1129 9215

Skåp

mahogny, detaljer i mässing, invändigt med hyllplan och lådor, längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: 150 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 18 september 2017
kl 19:41:16