MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13373070
nr 1337 3070
Skåp
Jämtland. Signerad MO, daterat 1829. Senare nederdel, bemålat, delvis originalmålning. Bredd: 112 cm. Djup: 40 cm. Höjd: 224 cm (77 cm + 147 cm), nyckel
Kondition: slitage, skador, kompletterad/omarbetad
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:54:17
7.600 kr
7.600 kr
7.600 kr (Budbetjänt)
Skåp
nr 1337 3070
Skåp
| Utrop: | 8.500 kr |
| Såld: | 7.800 kr |
måndag 13 juli 2020 |