Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Crayon 12487595



*

nr 1248 7595


CRAYON

unidentified artist. Signed. Composition, 24x31,


Oidentifierad konstnär. Signerad. Komposition, 24x31


Estimate:

600

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday April 15 2019
at 20:09:50


  • Bid history
Time Bidder Bid
10/4 19:59:30 1      100 kr
15/4 20:04:50 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita komposition pastell vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:32
  • 6382 WATERCOLOUR
    Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signed...//
     

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 20:04
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    in two days
    12 jan at 18:10




Ladda ner broschyr