KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 16197327

nr 1619 7327

Kopparstick

1700-tal, Raphael, skolan i Athen, 53x74 cm, yttermått inklusive ram: 68x90 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:49:27