KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 12946121

nr 1294 6121

Kopparstick

5 st, 1800-tal, Romerska och grekiska skulpturer. Motivet: 46x31 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:38:42

26/11 11:38:01 1      Vinnande bud
28/11 07:43:32 1      justering av budtak