ART / Etchings etc / Copper engraving 15728336
nr 1572 8336
COPPER ENGRAVING
Jacques Callot, "1628", unframed, sheet: 18, 5x34, wear, damages.
Jacques Callot, "1628", oramat löst blad, bladets mått: 18,5x34 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1700
Monday October 23 2023
at 19:21:54
300 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr