KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 16723084
nr 1672 3084
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Färgträsnitt, Signerad, numrerad 7/8. Färglitografi, bildmått: 41x89 cm, yttermått inklusive ram: 56x104 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 januari 2025
kl 19:41:18
12/1 17:02:50
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner