nr 1274 6468
Färgetsning
1700-tal, Stockholm, Handkolorerad. Ej signerad. Motivet: 21x28 cm
| Utrop: |
2.000 kr |
| Såld: |
1.100 kr |
måndag 9 september 2019 kl 18:29:59
| Tid |
Kund |
Bud |
6/9 22:17:53
1.000 kr
9/9 18:23:07