ART / Etchings etc / Colour etching 12735347
nr 1273 5347
Lech Rzewuski
(1941-2004), Sverige
Lech Rzewuski (1941-2004), Sweden. Bröd. Signed, numbered 32/300. Daterad 1980. Sheet: 32x39 cm, löst blad,
COLOUR ETCHING, Bröd. Signerad, numrerad 32/300. Daterad 1980. Bladets mått: 32x39 cm, löst blad
SEK 100
Monday September 2 2019
at 18:22:53
28/8 21:45:49
Lech Rzewuski
Lech Rzewuski, svensk-polsk målare född i Polen 1941, död i Saltsjöbaden 2004.
Read more about Lech Rzewuski
Lech Rzewuski
Read more about Lech Rzewuski
nr 1273 5347
Lech Rzewuski
(1941-2004), Sverige
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 100 |
Monday September 2 2019 |
| 28/8 21:45:49 | 1 | Vinnande bud |
Lech Rzewuski
Lech Rzewuski, svensk-polsk målare född i Polen 1941, död i Saltsjöbaden 2004.Read more about Lech Rzewuski